Правова інформація

Умови використання

Компанія ABBYY * надає вам послуги з використання сайтів компанії у відповідності з даними Умовами. Відвідування вами даних сайтів, так само як і використання розміщених на них інформації означає вашу згоду з даними Умовами. Компанія ABBYY не несе відповідальності за точність інформації, представленої на перерахованих вище сайтах. ABBYY залишає за собою право змінювати без попередження будь-які матеріали, розміщені на даних сайтах (включаючи Умови).

Компанія ABBYY означає Групу компаній ABBYY.

Відмова від відповідальності

Матеріали, розміщені на перерахованих вище сайтах компанії, надаються «як є», без жодних гарантій придатності для будь-якого використання.

Обмеження відповідальності

Компанія ABBYY ні за яких обставин не несе відповідальності за шкоду, включаючи прямий збиток і упущену вигоду, що виникли в результаті (а) завантаження будь-якого програмного забезпечення, наявного на даних сайтах, (б) використання інформації або матеріалів, представлених на даних сайтах, незалежно від того, чи була компанія ABBYY попереджена про можливість подібного збитку.

Передача та надання інформації

Компанія ABBYY не гарантує конфіденційність будь-якої інформації, переданої на сайти або отриманої з сайтів. Будь-яка інформація, передана вами на дані сайти або розміщена на даних сайтах, не вважається конфіденційною, компанія ABBYY не приймає ніяких зобов'язань відносно нерозголошення чи охорони такої інформації. Передаючи або розміщаючи будь-яку інформацію, ви надаєте компанії ABBYY необмежені права на копіювання, розкриття, розповсюдження та інше розпорядження такою інформацією. При перегляді даних сайтів ви зобов'язуєтеся не розміщувати на них, не передавати і не отримувати з них будь-які матеріали протизаконного характеру, які можуть спричинити за собою порушення українського або іншого законодавства, включаючи норми міжнародного права. Компанія ABBYY залишає за собою право відстежувати і переглядати всі розділи сайтів, на яких користувачі можуть розмістити матеріали та відомості, а також розділи, призначені виключно для спілкування користувачів один з одним. Компанія ABBYY не несе ніякої відповідальності за зміст будь-яких подібних розділів. Співробітники компанії ABBYY, в тому числі співробітники відділу технічної підтримки, можуть, але не зобов'язані розміщувати відповіді на запитання користувачів в розділах сайтів, призначених для спілкування користувачів один з одним. Порядок і умови надання технічної підтримки описано у відповідних розділах сайтів. При виборі вами певних дій, виконання яких можливе на даних сайтах, включаючи, але не обмежуючись реєстрацією вашої копії продукту компанії ABBYY, та наданні вами компанії ABBYY відомостей, що ідентифікують вас особисто, компанія ABBYY зобов'язується поводитися з даними відомостями у відповідності з нашим Порядком поводження з персональними даними, з умовами якого ви можете ознайомитися на тій же сторінці, де відбувається збір даних відомостей. У випадку, якщо ви вирішили отримати нові версії або оновлення продуктів компанії ABBYY, компанія ABBYY залишає за собою право висилати вам будь-яку відповідну інформацію.

Завантаження програмного забезпечення

Будь-яке програмне забезпечення, доступне на сайтах для завантаження, є об'єктом інтелектуальної власності компанії ABBYY і / або її партнерів. Порядок використання даного програмного забезпечення визначається умовами ліцензійного договору з кінцевим користувачем, що поставляється з цим програмним забезпеченням. Не допускається використання такого програмного забезпечення без укладення ліцензійного договору а також використання програмного забезпечення способами, що порушують його умови.

Використання вмісту

Вся інформація, програмне забезпечення, фотографії, текст, відео-та аудіозаписи, зображення та інші матеріали, розміщені на даних сайтах (всі разом звані Вмістом), надаються компанією ABBYY її клієнтам тільки для некомерційного використання. Копіювання, демонстрація або інше використання Вмісту даних сайтів без дозволу компанії ABBYY є порушенням українського та міжнародного законодавства.

Авторські права і товарні знаки

Усі найменування продуктів є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників. Усі товарні знаки компанії ABBYY є інтелектуальною власністю компанії ABBYY і надані для вашого відома, компанія ABBYY не надає вам ліцензії на їх використання.

Посилання на сайти інших компаній

Для вашої зручності на даних сайтах можуть міститися посилання на інтернет-сайти, що належать іншим юридичним і фізичним особам. Компанія ABBYY не надає жодних гарантій щодо якого б то не було сайту, на якому ви можете опинитися, скориставшись посиланням з даних сайтів. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що компанія ABBYY не несе ніякої відповідальності щодо вмісту таких сайтів. Компанія ABBYY не дає жодних рекомендації щодо відвідування даних сайтів або використання розміщених на них матеріалів. Посилання на будь-які продукти або послуги інших підприємств, які можуть міститися на даних сайтах, надані виключно для вашої зручності. Продукти або послуги інших компаній згадуються тільки з інформаційною метою. Компанія ABBYY не дає ніяких рекомендацій або оцінок даними продуктам та / або послуг.

Законодавство інших країн

Компанія ABBYY не гарантує відповідності Вмісту даних сайтів законодавству інших країн. При доступі до будь-якого з перерахованих вище сайтів ви несете повну відповідальність за дотримання всіх норм законодавства країни перегляду сайту.

Повідомити про факт використання неліцензійного ПЗ ABBYY