ABBYY Mobile Data Capture Solution

Поліпшення якості фотографій

Знімки, зроблені камерами мобільних телефонів, незважаючи на роздільну здатність і якість, у будь-якому випадку страждають від різного роду спотворень. Щоб зробити їхнє розпізнавання максимально коректним, ABBYY Camera OCRTM має ряд функцій для попередньої обробки фотографій:

    •коригуванням роздільної здатності
    •випрямленням спотворень
    •автоматичним виправленням перспективи
    •коригуванням нерізких зображень
    •усуненням цифрового шуму

ABBYY Camera OCRTM дозволяє досягнути гарних результатів розпізнавання навіть на фото невисокої якості. 

Висока точність розпізнавання

FineReader TM – інтелектуальна технологія оптичного розпізнавання тексту, яка забезпечує високу точність розпізнавання документів, у тому числі низької якості.

Витяг даних з документів із найскладнішою структурою

У проектах, пов'язаних з потоковим введенням і вилученням даних, одним з ключових є етап створення описів документів. Згідно нього система потокового введення даних визначає, що це за документ і яку інформацію з нього належить вилучити.

Для створення таких описів застосовується технологія FlexiLayoutTM, яка дозволяє вилучити дані з будь-яких друкованих та рукодрукованих документів, а також зі штрих-кодів.

ABBYY MDCS дозволяє вилучати дані навіть із найбільш складноструктурованих документів

Додаткові можливості для iPhone

Зазвичай фотографії, зроблені за допомогою камери мобільного телефону, мають низьку контрастність. Для iPhone пропонується утиліта, за допомогою якої кольорові фотографії можуть бути перетворені в чорно-білі зображення. Це дозволяє досягти кращих результатів розпізнавання. Утиліта може встановлюватися як на мобільному телефоні, так і на сервері.

Додаткові інструменти дозволяють поліпшити якість розпізнавання на iPhone.