Рішення

Програми та рішення ABBYY для ефективного бізнесу

Державні підприємства, фінансові компанії, банки, освітні установи – у всіх цих організаціях існує безліч бізнес-процесів, пов'язаних з роботою з паперовими документами.

ABBYY розробила ефективні рішення, які можуть бути застосовані в самих різних галузях діяльності та які дозволяють автоматизувати обробку паперових документів, підвищують конкурентоспроможність бізнесу і дозволяють значно економити на виробничих ресурсах.

Государство

Держава

Розумні рішення ABBYY дозволяють не тільки автоматизувати обробку паперових документів, але й підвищити рівень безпеки конфіденційної інформації.

Финансы / Банки

Фінанси/Банківська справа

Швидка і точна обробка документів, які надходять від клієнтів, – одна з найважливіших задач для організацій банківської галузі. 

Промышленность

Промисловість

Перед багатьма промисловими підприємствами гостро стоїть питання про переведення архіву проектно-конструкторської документації в електронний вигляд.

Страхование

Страхування

Підвищення швидкості обслуговування клієнтів, зниження витрат і більш ефективне використання трудових ресурсів за рахунок автоматизації обробки документів.

Бухгалтерское дело

Бухгалтерська справа

ABBYY розробила рішення, здатне впоратися з великим потоком вхідних документів, позбавляючи бухгалтера від рутинної роботи і підвищуючи ефективність його праці.

Право

Право

Точна і своєчасна обробка юридичних документів та їхнє зберігання – життєво важливі задачі для організацій, які працюють у галузі права.

Здравоохранение

Охорона здоров'я

Автоматизована і точна обробка різних медичних і фармацевтичних документів дозволяє надавати більш якісне медичне обслуговування

Образование

Освіта

Технології ABBYY використовуються при обробці результатів Єдиного державного іспиту, документів на вступ від абітурієнтів в освітніх установах.

Логистика

Логістика

Підвищити швидкість обробки замовлень на транспортування і доставку посилок можна шляхом автоматизації і точної обробки різних відвантажувальних документів.

Ритейл

Рітейл

Автоматизована обробка бланків замовлень на купівлю товарів, первинних бухгалтерських документів, товарно-транспортних накладних та інших документів.

Другие отрасли

Інші галузі

Технології ABBYY дозволяють реалізувати автоматизовану обробку будь-яких паперових документів у будь-яких організаціях.