Навчання партнерів

Запрошуємо Вас на навчальні вебінари (інтерактивні семінари) по десктоп-продуктам ABBYY. На вебінарах ми розповімо про функціональні можливості, правила ліцензування, поділимося порадами щодо ефективних продажів. Участь безкоштовна.

Цілі

Найближчі вебінари

Для участі в вебінарах потрібно зареєструватися. Після реєстрації ви отримаєте листа електронної пошти з вашим особистим посиланням для під'єднання до вебінару - не загубіть його. Посилання на реєстрацію до кожного з вебінарів вказані нижче.


«Нова версія ABBYY FineReader 14: ваші документі в дії!» 

Запрошуємо на відкритий вебінар «Новий ABBYY FineReader 14»! Фахівці ABBYY Україна розкажуть про нову версію популярної програми: нові можливості, сценарії застосування, поліпшення, зміни в ліцензуванні, а також проведуть її демонстрацію. Вебінар проводиться російською мовою. Взяти участь запрошуються всі бажаючі. Необхідна попередня реєстрація. Під час вебінару можна буде ставити питання або голосом (необхідний мікрофон або гарнітура), або за допомогою чату.

25.10.2017 о 16:00, зареєструватися можна тут

23.11.2017 о 16:00, зареєструватися можна тут


«Продаємо ABBYY FineReader 14 легко: ще більше можливостей»

Ваша компанія вже продає десктоп продукти ABBYY, але ви хотіли б робити це краще і ефективніше? Ваша компанія ще не стала реселлером або дистриб'ютором десктоп продуктів ABBYY, але ви розглядаєте таку можливість? У всякому разі, дізнайтеся про продаж десктоп OCR продуктів більше - відвідайте наш вебінар «Продаємо ABBYY FineReader 14 легко: ще більше можливостей»

11.10.2017 о 10:00, зареєструватися можна тут.  

08.11.2017 о 10:00, зареєструватися можна тутЗ питань запису або проведення семінарів можна звертатися до відділу дистрибуції ABBYY електронною поштою або за телефоном +380 44 4909999.