Статуси партнерів ABBYY

ABBYY Reseller

Варіант співпраці з партнерами, які продають програмне забезпечення через власні точки продажів. Дані компанії купують продукти ABBYY у дистриб'юторів. Для наявності цього статусу достатньо партнерської угоди з одним з дистриб'юторів ABBYY, і не потрібно спеціального підтвердження з боку компанії ABBYY. Однак деякі продукти і види співпраці для партнерів із цим статусом недоступні:

 • Дозволено продаж будь-яких коробкових продуктів ABBYY без обмеження кількості.

  Вичерпний перелік продуктів ABBYY, які можуть постачати партнери зі статусом ABBYY Reseller, зазначений у прайс-листі.

 • Дозволено один продаж не більше ніж 5 ліцензій продукту конкретному клієнтові протягом одного календарного місяця. Якщо даному клієнтові вже була здійснена поставка партнером з даним статусом, то наступна заявка по цьому продукту для цього клієнта буде задоволена не раніше, ніж через 30 днів після дати поставки.
 • При наявності інформації про тендер, що проводиться клієнтом, заявки на ліцензії не задовольняються.
 • Не задовольняються заявки на поставку пільгових продуктів: для державних підприємств і організацій, для навчальних закладів.
Що продають
Вичерпний перелік продуктів ABBYY зазначений у прайс-листі.


Примітка: партнери зі статусом ABBYY Authorized Reseller таких обмежень не мають.

ABBYY Authorized Reseller

Дана програма орієнтована на партнерів, які планують поставляти продукти ABBYY в корпоративний сегмент. Статус ABBYY Authorized Reseller (Партнер з корпоративних продуктів ABBYY) присвоюється партнерам в Україні та Молдові, які зареєструвалися в партнерській програмі ABBYY та виконали ряд додаткових вимог.

Вичерпний перелік продуктів ABBYY, які можуть постачатися партнерами зі статусом ABBYY Authorized Reseller (Партнер з корпоративних продуктів ABBYY), зазначений у прайс-листі.

Правила участі:

 1. Статус ABBYY Authorized Reseller не можуть отримати юридичні особи, які є клієнтами ABBYY Україна. Фізичні особи не можуть отримати статус ABBYY Authorized Reseller, навіть якщо зареєстровані як ФОСПД (фізична особа – суб'єкт підприємницької діяльності).
 2. Два представника компанії повинні успішно здати онлайн-екзамен, питання якого пов'язані з ліцензійної політикою ABBYY та основними функціональними можливостями продуктів ABBYY або прослухати наші постійні вебінари для партнерів. Більше інформації можна знайти тут.
 3. Після успішного виконання описаних умов компанія отримує статус ABBYY Authorized Reseller (Партнер з корпоративних продуктів ABBYY) і підтверджує сертифікат. Статус дійсний протягом 12 місяців з дня видачі сертифіката. По закінченні цього терміну необхідно повторно виконати описані вище умови.
 4. Дострокове припинення участі компанії в партнерській програмі можливе в будь-який момент за ініціативою партнера, що має бути підкріплено письмовим запитом.
 5. Протягом 30 днів після присвоєння статусу, партнер зобов'язаний розмістити на своєму корпоративному сайті повну і достовірну інформацію про продукти ABBYY. Невиконання цього пункту веде до призупинення дії статусу ABBYY Authorized Reseller.
 6. Протягом терміну дії програми ABBYY Україна залишає за собою право змінювати умови входження партнерів у програму або робити окремі переваги програми доступними тільки для партнерів, які виконали особливі умови.
 7. Обов'язковою умовою є наявність актуальної інформації про продукти ABBYY і статус партнера на сайті партнера. Логотип статусу ›
Що продають
Вичерпний перелік продуктів ABBYY зазначений у прайс-листі.


ABBYY Distributor

Даний вид співпраці призначений тільки для великих компаній, що займаються розповсюдженням програмного забезпечення і мають розвинену мережу партнерів. Дистриб'ютори ABBYY забезпечують всі логістичні процедури, здійснюють маркетингову активність, проводять навчання, семінари та тренінги для своєї партнерської мережі. Також дистриб'ютор має ряд зобов'язань перед компанією ABBYY, пов'язаних з популяризацією і розповсюдженням продуктів ABBYY.

Що продають
Вичерпний перелік продуктів ABBYY зазначений у прайс-листі.


ABBYY OEM Partner

Цей статус можуть отримати виробники, збирачі або ексклюзивні дистриб'ютори комп'ютерної техніки, офісного обладнання і мобільних пристроїв; а також, розробники програмних продуктів і великі мережі комп'ютерних магазинів. Комплектація пристроїв або інших програмних продуктів програмами ABBYY підвищують споживчий інтерес і привертають велику кількість лояльних клієнтів. Адже продукти ABBYY – це не тільки прекрасні подарунки для покупців, але й розширення функціональності обладнання наших партнерів.

Умови OEM-співробітництва в кожному конкретному випадку індивідуальні та є темою окремих переговорів.

ABBYY Corporate Reseller

Область діяльності
Поставки готових програмних продуктів ABBYY в корпоративному сегменті
Вимоги
Наявність сертифікованого фахівця зі статусом ABBYY FlexiCapture Sale Certified Professional / ABBYY Recognition Server Sale Certified Professional; виконання поставки корпоративного рішення – передпродажної стадії та поставки програмного забезпечення.
Повинні працювати тільки безпосередньо з ABBYY.
Що продають
Лінійка продуктів Document & Data Capture

ABBYY Solution Provider

Область діяльності
Поставки готових програмних рішень у рамках комплексної автоматизації, з обов'язковим наданням послуг з впровадження, супроводу, обслуговування та технічної підтримки початкового рівня
Вимоги
Наявність сертифікованого фахівця зі статусом ABBYY FlexiCapture Certified Professional / ABBYY Recognition Server Certified Professional; виконання всіх етапів поставки корпоративного рішення – передпродажної стадії проекту, інсталяції та впровадження, настройки, обслуговування, післяпродажних робіт і консультацій; виконання планів продажів.
Повинні працювати тільки безпосередньо з ABBYY.
Що продають
Лінійка продуктів Document & Data Capture
Додаткові сервіси
Може надавати додаткові платні сервіси та послуги з інсталяції, настройки та технічного супроводу продуктів ABBYY, при цьому партнер має право встановлювати власний рівень цін на послуги, які він надає. Може залучати ресурси компанії ABBYY та її Центру Інтеграції як субпідрядник.

Допомога у виборі партнерського статусу 

Ваші питання, пов'язані з партнерською програмою, можна адресувати до відділу дистрибуції ABBYY по електронній пошті або телефону +380 44 4909999.