Як стати партнером?


Моя компанія – це

Cалон-магазин (один або декілька) або інтернет-магазин зі службою доставки

Вам найбільше підходить статус ABBYY Reseller. Партнери з цим статусом мають можливість продавати коробкові продукти ABBYY та, іноді, невеликі кількості корпоративних ліцензій. Для такого виду співпраці не потрібна сертифікація та інші спеціальні підтвердження від компанії ABBYY, достатньо укласти договір з одним з дистриб'юторів ABBYY.

Інтернет-магазин з можливістю онлайн-оплати

Можливо, Вас зацікавить можливість продажу download-ліцензій продуктів ABBYY. Будь ласка, заповніть заявку на реєстрацію партнера та обов'язково вкажіть посилання на Ваш інтернет-магазин.

Невелика IT-компанія, що обслуговує невеликі підприємства

Вам найбільш підходить один зі статусів: ABBYY Reseller або ABBYY Authorized Reseller. У першому випадку Ви будете мати можливість продавати коробкові продукти ABBYY та, іноді, невеликі кількості корпоративних ліцензій. Для такого виду співпраці не потрібна сертифікація та інші спеціальні підтвердження від компанії ABBYY, достатньо укласти договір з одним з дистриб'юторів ABBYY. Якщо ж Вам необхідно продавати корпоративні ліцензії без обмежень і мати можливість брати участь у тендерах, то, крім зазначеного вище, необхідно отримати статус ABBYY Authorized Reseller.

Системний інтегратор, який працює з великими підприємствами та організаціями

Вам найбільше підходить статус ABBYY Authorized Reseller. Ви будете мати можливість продавати коробкові продукти ABBYY і корпоративні ліцензії без жодних обмежень, в тому числі пільговим категоріям клієнтів – державним установам, навчальним закладам. Для такого виду співпраці Вам необхідно укласти договір з одним з дистриб'юторів ABBYY пройти процедуру сертифікації для отримання статусу ABBYY Authorized Reseller.

Виробник комп'ютерів, периферійних або портативних пристроїв

Якщо Ви бажаєте комплектувати Ваші комп'ютери, сканери, багатофункціональні пристрої, смартфони або комунікатори продуктами ABBYY, Ви можете стати нашим ОЕМ-партнером (ABBYY OEM Partner). Будь ласка, заповніть заявку на реєстрацію партнера або зверніться до відділу дистрибуції ABBYY по електронній пошті або телефону +380 44 4909999.

Оператор мобільного зв'язку або контент-провайдер

Якщо Ви бажаєте пропонувати Вашим клієнтам продукти ABBYY для смартфонів і комунікаторів, будь ласка, заповніть заявку на реєстрацію партнера або зверніться до відділу дистрибуції ABBYY по електронній пошті або телефону +380 44 4909999.