Випробувальна версія ABBYY Lingvo x6

Пишіть тексти іноземними мовами грамотно, дізнавайтеся переклади незнайомих слів і виразів і використовуйте їх доречно, розширюйте словниковий запас, вдосконалюйте знання іноземних мов з допомогою словника ABBYY Lingvo x6. Програма містить якісні словники і допоможе всім, хто пише, перекладає або вчить англійську, німецьку, іспанську та інші мови. Вправи від Oxford допоможуть удосконалюватися в граматиці англійської. Перекладайте, вивчайте і використовуйте мови з Lingvo!

Lingvo x6 необхідний всім, хто хоче використовувати іноземну мову як професіонал і розуміти все до найдрібніших нюансів. Програми і сайти-перекладачі, прості онлайн-словники можуть допомогти зрозуміти зміст тексту іноземною мовою, але не розкриють всі нюанси значень того чи іншого слова, щоб точно зрозуміти зміст написаного. І практично неможливо самому написати грамотний текст іноземною без якісного словника під рукою.


Для завантаження доступні дві випробувальні версії, що працюють впродовж 15 днів.

ABBYY Lingvo x6 Три мови. Професійна версія містить 82 загальнолексичних, тлумачних та тематичних словника для англійської, української та російської мов. Містить як видання власної розробки ABBYY®, ABBYY® Press, так і таких авторитетних видавництв, як Oxford, Перун, HarperCollins® Publishers та інших. Містить біля 4,8 млн. словникових статей).

Завантажити (960 Мб) ›


Варіант зі зменшеним розміром завантажуваного файла: більшість словників та всі озвучені слова знаходяться на сервері Lingvo. Для їх використання потрібен доступ до інтернету. Основні словники встановлюються локально.


ABBYY Lingvo x6 Багатомовний. Професійна версія містить 224 загальнолексичних, тлумачних та тематичних словника для російської, англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, китайської, турецької, української, латинської, угорської, грецької, данської, казахської, норвезької, польської, татарської, фінської мов. Містить як видання власної розробки ABBYY®, ABBYY® Press, так і таких авторитетних видавництв, як Oxford, Перун, HarperCollins® Publishers та інших. Містить більш ніж 10,6 млн. словникових статей.
Завантажити (1,54 Гб) ›


Варіант зі зменшеним розміром завантажуваного файла: більшість словників та всі озвучені слова знаходяться на сервері Lingvo. Для їх використання потрібен доступ до інтернету. Основні словники встановлюються локально.

Системні вимоги