ABBYY Business Card Reader 2.0 для Windows

FR11_R_Rus_120.gif

Демонстраційна версія ABBYY Business Card Reader 2.0 для Windows дозволить вам оцінити якість роботи програми, яка швидко і точно переводить контакти з паперових візиток в електронний формат.

На власній колекції візиток ви зможете дізнатися, як інтелектуальні технології у складі програми забезпечують точне вилучення інформації. І перевірите у справі, як за допомогою технології оптичного розпізнавання тексту (OCR – optical character recognition) ABBYY Business Card Reader 2.0 розпізнає дані з відсканованих зображень і фотографій, зроблених фотоапаратом чи камерою мобільного телефону.

Після завантаження ознайомча версія буде працювати на комп'ютеріпротягом 15 днів. За цей час ви зможете розпізнати дані з 30 візитокі зберегти їх безпосередньо в систему управління контактами, наприклад, в Microsoft® Outlook® або Salesforce®. Також ви зможете зберегти свою інформацію в електронному форматі CVS для відправлення в Microsoft Excel® або у форматі vCard для використання в програмах Google® Contacts та Google Calendar™, а також у пристроях Apple® IPad® та Mac®.

Ознайомча версія підтримує25 європейських і азіатських мов розпізнавання, і включає 15 мов интерфейсу.

Для впевненого завантаження програми ABBYY Business Card Reader 2.0 для Windowsрекомендуємо скористатися браузером, який підтримує довантаження, або спеціальними програмами для закачування.

Розмір демонстраційної версії становить 303 МБ.


Системні вимоги