Наукові розробки для бізнесу

ABBYY спеціалізується на розробці прикладних технологій штучного інтелекту, які допомагають перетворювати інформацію в корисні знання. Завдяки цим технологіям мільйони людей економлять час, сили і гроші, миттєво вводять мільярди сторінок документів в інформаційні системи, краще розуміють один одного, користуючись лінгвістичним ПЗ.

Створення технологій штучного інтелекту – серця продуктів ABBYY – вимагає ведення повномасштабних наукових досліджень. В науці будь-який результат експерименту корисний – і позитивний, і негативний. Але в бізнесі негативний результат неприйнятний, тому що його неможливо продати. Комерційна компанія-розробник наукомістких технологій досягне успіху, тільки якщо вона здатна стабільно пропонувати ринку передові продукти, що перевершують за якістю не тільки світові аналоги, але і власні минулі розробки.

Багаторічний успіх ABBYY доводить здатність компанії процвітати на науковій ниві. Причина тому полягає у здатності ABBYY залучати, вибирати, навчати і мотивувати найбільш талановитих учених, програмістів, лінгвістів, менеджерів. Ця унікальна команда вже більше 20 років створює продукти неперевершеної якості на основі комплексних досліджень в галузі штучного інтелекту.