ABBYY TextGrabber розпізнає в реальному часі і перетворює результати на дії

22.06.2017

Київ, 22 червня 2017 року – Компанія ABBYY випустила нову версію ABBYY TextGrabber для iOS – додатка для розпізнавання і перекладу тексту. Тепер в TextGrabber вбудована технологія ABBYY Real-Time Recognition (ABBYY RTR SDK), яка вміє миттєво витягувати інформацію не тільки з документів, але і з поверхонь різних предметів. У повністю оновленому інтерфейсі програми можна на льоту перетворити розпізнаний текст на дії: зателефонувати, написати, перекласти, подивитися подробиці в інтернеті або на картах, створити події в календарі, відредагувати, озвучити і поділитися отриманою інформацією будь-яким зручним способом.

Завдяки машинному навчанню, ABBYY TextGrabber для iOS розпізнає текст будь-якого кольору незалежно від фону чи поверхні, на яку він нанесений. Щоб оцифрувати дані, не потрібно їх фотографувати: при наведенні камери додаток моментально захоплює інформацію і оцифровує її. Для розпізнавання не потрібно підключення до інтернету. ABBYY TextGrabber для iOS вміє розпізнавати тексти на 61 мові, рекордній кількості для мобільних додатків подібного роду.

Оцифрований в додатку текст можна моментально скопіювати, відредагувати, перекласти на 104 мови або поділитися ним. Усі посилання, номери телефонів, адреси електронної пошти, поштові адреси та події після розпізнавання стають клікабельними. Користувач може легко перейти за посиланням і подивитися подробиці в інтернеті, зателефонувати за номером телефону, написати повідомлення або відправити email, знайти адресу на картах або додати подію в календар. Крім того, ABBYY TextGrabber для iOS працює в якості зчитувача QR-кодів. Усі оцифровані дані зберігаються в історії, де їх можна видалити, відредагувати або об'єднати.

Новий ABBYY TextGrabber для iOS дозволить мандрівникам заощадити час: їм не доведеться набирати іноземний текст вручну, аби дізнатися значення слів. Додаток швидко й точно розпізнає текст і перекладає його. ABBYY TextGrabber також допомагає людям зі слабким зором. Достатньо навести камеру мобільного телефону на текст: надрукований на будь-якій поверхні або розташований на моніторі і комп'ютері, і додаток моментально озвучить його за допомогою VoiceOver.

«Оновлений, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ABBYY TextGrabber для iOS і можливість розпізнавання в реальному часі за допомогою інноваційної технології ABBYY RTR SDK дарують користувачам унікальний досвід роботи з інформацією. Мобільний телефон дозволяє моментально працювати з надрукованим на будь-якій поверхні текстом, – коментує Іван Бодягін, віце-президент, директор департаменту продуктів для розпізнавання текстів компанії ABBYY. –Розробники, які хочуть спробувати ABBYY RTR SDK у своїх проектах, можуть залишити заявку на підключення прямо в ABBYY TextGrabber».


Доступність і ціни

На період з 22 по 29 червня ABBYY TextGrabber для iOS можна завантажити в App Store безкоштовно. Докупка перекладу можлива за $ 3.99.

Прес-кіт доступний за посиланням, відео можна подивитися тут і тут.

ABBYY TextGrabber в App Store.

Про технологію ABBYY Real-Time Recognition SDK.