Сканер візиток ABBYY Business Card Reader тепер доступний в хмарі

02.06.2017

Київ, 2 червня 2017 року – Компанія ABBYY, світовий лідер у сфері технологій та рішень для обробки інформації, оголосила сьогодні про запуск хмарного веб-клієнту для ABBYY Business Card Reader. Тепер користувачі ABBYY Business Сard Reader для iOS та Android можуть отримати доступ до своєї бази контактів з будь-якого комп'ютера. Завдяки кроссплатформній синхронізації, візитки, що були оцифровані за допомогою програми, відразу потрапляють до хмарного сховища і відображаються в особистому кабінеті користувача на веб-сайті abbyybcr.com. Захищене з'єднання і шифрування забезпечують збереження даних користувача і повну безпеку сервісу.

З великою базою візиток працювати через веб-сервіс на комп'ютері зручніше, ніж на екрані мобільного: переглянути лицьову і зворотну сторону кожної візитки, виправити або відредагувати поля, перемістити в потрібну групу, зберегти в нотатках свіжу інформацію, відправити e-mail або вивчити веб-сайт партнера.

«Більше половини користувачів ABBYY Business Card Reader зберігають в додатку понад 100 візиток і більше 65% чекали появи веб-версії сервісу. Тепер вони зможуть ефективніше працювати з контактами, а, отже, швидше досягати поставлених цілей, використовуючи веб-доступ до ABBYY Business Card Reader як персональну систему управління діловими контактами. Безумовно, це тільки перший крок: веб-версія сервісу буде розвиватися і далі», – коментує Іван Бодягін, віце-президент, директор департаменту продуктів для розпізнавання текстів компанії ABBYY.

ABBYY Business Card Reader допомагає легко зберігати контакти і використовувати їх. Завдяки всесвітньо визнаній технології розпізнавання ABBYY мобільний додаток для iOS та Android швидко і точно переносить до смартфону дані з візиток на 25 мовах. Всі дані – ім'я, прізвище, компанія, телефони, e-mail, сайт, посада та навіть QR код – автоматично передаються в додаток або телефонну книгу смартфона. Візитниця ABBYY BCR має зручний пошук, сортування і угруповання візиток. До корисних функцій програми також можна віднести: обмін візитками в один клік, експорт бази в Excel і пошук контакту в соціальних мережах.


Доступність і ціни

Зайти до особистого кабінету на сайті abbyybcr.com можна за допомогою облікового запису, створеного в мобільних додатках BCR. Веб-додаток BCR працює в останніх версіях браузерів Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer. Всі можливості abbyybcr.com безкоштовні для користувачів додатків ABBYY BCR для iOS або Android.

У період з 1 по 7 червня можна придбати BCR PRO для iOS або Android зі спеціальною знижкою до запуску веб-версії ABBYY: більше 70% за 5 доларів.