ABBYY Partner Seminar 2017

06.06.2017

24-25 травня компанія ABBYY Україна провела традиційний щорічний семінар для партнерів напрямку DataCapture – ABBYY Partner Seminar 2017. Семінар зібрав 35 учасників, серед яких бізнес-партнери зі Східної та Центральної Європи, Туреччини та Ізраїлю, а також експерти та розробники продуктів DataCapture.

collage22.jpg

Цього року захід було проведено в найдавнішому місті європейської цивілізації - Афінах, Греція. Головною темою семінару став новий продукт ABBYY FlexiCapture 12, з функціоналом, можливостями і перспективами розвитку якого познайомили учасників семінару. Також обговорювалася платформа для партнерів – FlexiCapture 12 Cloud.

Важливою складовою частиною заходу були індивідуальні зустрічі з партнерами, на яких обговорювалися нагальні проблеми бізнесу та питання окремо взятих ринків. Закріпила ефект партнерська вечеря, неформальна атмосфера якого сприяла встановленню дружніх відносин між учасниками семінару.

У вільний час учасники могли зануритися в атмосферу античності величного міста Афіни, спробувати кухню і побачити головні пам'ятки столиці спекотної Греції.

Учасники семінару як завжди високо оцінили ефект заходу й отримані на ньому знання та вже сьогодні обговорюють, де можна було б провести семінар в наступному році.