Прес-ланч з приводу запуску нового FineReader

31.01.2017

24 січня 2017 року ABBYY провела зустріч з вітчизняними журналістами, на якій було офіційно презентовано нову версію ABBYY FineReader 14 – універсальне рішення для розпізнавання тексту, щоденної роботи з PDF-файлами та порівняння документів.


На прес-ланчі в одному з закладів у центрі Києва керівники компанії презентували  журналістам IT та бізнес видань новий продукт по роботі з PDF-файлами. Захід було організовано представниками компанії у незвичному форматі. Оскільки вихід FineReader 14 на той момент був секретною інформацією, то представників ЗМІ запрошували у таємне місце «Остання барикада», заклад без точної адреси, де знайшовши його для входу потрібно було відгадати пароль та пройти невеликий квест. Екскурсія закладом вела до прихованої кімнати, у якій на гостей з радістю чекали представники ABBYY.

Вступне слово на офіційній частині заходу промовив генеральний директор ABBYY Україна Віталій Тищенко. Віталій розповів про напрями роботи ABBYY Україна, основні досягнення та зміни, такі як призначення Ульфа Перссона генеральним директором групи компаній ABBYY. Далі, керівник відділу Desktop products Sales Дмитро Голівець офіційно презентував представникам ЗМІ нову версію FineReader 14 та наглядно продемонстрував повний спектр можливостей програми. Нова версія дозволяє редагувати, конвертувати, коментувати та порівнювати документи, а також має увесь необхідний функціонал для роботи зі сканованими паперовими документами та PDF будь-якого походження – електронного чи паперового більш ніж на 190 мовах!

Офіційна частина заходу завершилася сесією запитань та відповідей від наших колег-журналістів. До речі, запитань було багато, що зайвий раз говорить про інтерес до довгоочікуваного виходу оновленого продукту зі сторони громадськості.

Зазначимо, що ABBYY FineReader 14 доступний у трьох версіях (Standard, Corporate та Enterprise), що підтримують українську мову розпізнавання та інтерфейсу. Продукт можна замовити через інтернет-магазини компанії ABBYY та її партнерів.