«ABBYY Україна» підтримала півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС

24.10.2016

21-23 жовтня 2016 у Вінницькому національному технічному університеті відбувся півфінал студентської командної першості світу з алгоритмічного програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі. Партнером змагань стала компанія «ABBYY Україна».

Паралельно другий півфінал проводився в Бухаресті. Всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд ( 43 в Україні) з 6 країн південно-східної Європи. Характерною особливістю змагань стало вирівнювання рівня різних країн. Якщо останніми роками у першій десятці з’являлося не більше двох неукраїнських команд і не більше однієї у першій шістці, то цьогоріч у першій шістці виявилося три неукраїнські команди — дві румунські і одна турецька, одна або дві з яких також будуть виступати у фіналі світової першості.

Найбільшу кількість задач за найменший час розв’язали команди Львівського національного університету ім. І. Франка, Ужгородського національного університету і Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Команді-переможцю «ABBYY» вручила подарункові набори ABBYY FineReader 12 Pro, а колективам, посівшим друге та третє призові місця – ABBYY Lingvo x6.

Отож, побажаємо успіху нашим вузам у світовому фіналі, який відбудеться в травні 2017 р. у місті Рапід-Сіті, Південна Дакота, США!