ABBYY Developer Seminar 2016

23.08.2016

26-27 липня провідними експертами ABBYY напрямку «SDK» було організовано щорічний семінар для бізнес-партнерів зі Східної та Центральної Європи, а також Туреччини та Ізраїлю.

Місцем зустрічі цього разу стало дивовижне місто Тбілісі – столиця та найбільше місто прекрасної країни Грузії, що століттями зберігає справжню природну красу Кавказького регіону, традиції та унікальну культуру. Грузія являється нашим молодим ринком, де стрімко розвиваються інфраструктура, електронне врядування та IT-сфера, а розробники зацікавлені у позитивних змінах.

Бізнес-семінар проводився з метою проінформувати партнерів та розробників про функціонал та можливості найновіших технологій, котрі входять до двох напрямків компанії – ABBYY OCR Technology та ABBYY Compreno Technology. Зазначимо, що серед спікерів були й колеги з ABBYY International HQ Дмитро Чубанов та Олександр Костюченко. Так, на порядку денному заходу основними темами обговорень були:

1. ABBYY OCR Technology:

  • ABBYY Invoice Processing Technology;

  • ABBYY Receipts Capture SDK;

  • ABBYY Real Time Recognition SDK.

2. ABBYY Compreno Technology:

  • ABBYY Smart Classifier SDK;

  • ABBYY Intelligent Search SDK;

  • ABBYY Info Extractor SDK;

  • ABBYY Semantic and Syntactic Parser.

Крім того, на семінар експерти підготували ряд доповідей про найбільш успішні приклади впровадження існуючих технологій OCR SDK в бізнесі, зокрема ABBYY FineReader Engine 11, ABBYY FlexiCapture Engine 11, ABBYY Mobile OCR Engine 4.2, ABBYY Mobile Imaging SDK 2.0 та ABBYY Cloud OCR SDK.

По закінченні заходу партнери і розробники відмітили хороший рівень підготовки доповідей та корисність отриманої інформації, а тому подібні зустрічі плануємо продовжувати організовувати в майбутньому! А у вільний час усі змогли у повній мірі поринути у атмосферу Грузії та насолодитися місцевим колоритом, автентичною кухнею та побачити визначні місця країни. Тож не пропустіть наступну зустріч!