ABBYY FineScanner доступний на Android

18.07.2016

Київ, 14 липня 2016 року - ABBYY випустила версію популярного мобільного сканера FineScanner для платформи Android. Тепер користувачі за допомогою смартфона або планшета з цією операційною системою зможуть відсканувати так само ефективно, як і настільним сканером, будь-які багатосторінкові папери: ділові документи, чеки, сторінки газет і журналів, слайди презентацій, оголошення і навіть вуличні рекламні щити. Крім того, за допомогою ABBYY FineScanner можна розпізнати і відредагувати текст з отриманих сканів, зберігаючи при цьому форматування документа.

На відміну від зйомки звичайною камерою, ABBYY FineScanner автоматично виправляє перспективу документа, приводить її до правильного прямокутника і видаляє непотрібний фон навколо документа (наприклад, від столу, на якому він лежав). Для видалення шуму, підвищення контрастності і яскравості знімка в додатку є чорно-білий, кольоровий або сірий фільтри. Отримана копія оптимізована для перегляду і друку, її можна експортувати як багатосторінковий PDF або односторінкові зображення JPEG.

ABBYY FineScanner дозволяє розпізнати друкований текст зі сканів на 193 мовах (включаючи українську, японську і корейську). Елементи форматування оригіналу (маркери, таблиці і заголовки) при цьому залишаються незмінними. Результати розпізнавання можна зберегти в 12 популярних форматах, включаючи docx, xls, pdf, і відправити друзям і колегам будь-яким способом: по e-mail, завантажити в хмарні сховища, опублікувати в соціальних мережах або месенджерах.

Технології обробки зображення і розпізнавання ABBYY Mobile Imaging і Optical Character Recognition (OCR), доступні для мобільних пристроїв, забезпечують високу якість обробки знімків і розпізнавання тексту.

Доступність і сумісність

ABBYY FineScanner для Android підтримує пристрої з Android 4.2 і вище з автоматичним фокусуванням камери. Додаток поширюється через магазин Google Play.

Доступно дві версії програми:

  • Безкоштовна з підпискою на преміум-можливості, включаючи розпізнавання і відключення реклами (місяць – 4,99 USD, рік – 19,99USD)

  • Версія з разовою оплатою, в якій відразу доступні всі преміум-можливості і подальші оновлення доступні безкоштовно (39,99 USD).

Додаток підтримує англійську та російську мови інтерфейсу.

Більш детальну інформацію про програму можна дізнатися на сайті www.finescanner.com і в відео-роліку.