Про компанію ABBYY

ABBYY – міжнародна компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Компанія була заснована у 1989 р. В групу компаній ABBYY входять 14 міжнародних офісів, розташованих в Україні, Росії, США, Німеччині, Великобританії, Японії, Австралії, Канаді, Кіпрі та Тайвані. На даний момент у групі компаній ABBYY працює понад 1250 осіб.

Висока якість продуктів ABBYY є результатом наукових досліджень, які компанія веде з дня свого заснування. За роки роботи інвестиції ABBYY в розробку склали більше 4000 людино-років. Завдяки якості, широкої функціональності і простоті експлуатації продукти компанії ABBYY визнані у всьому світі. Їхня якість підтверджена численними нагородами від авторитетних міжнародних асоціацій, видань та тестових лабораторій у 25 країнах.

Найбільш відомі продукти компанії: система оптичного розпізнавання текстів ABBYY FineReader – світовий лідер за якістю розпізнавання, сімейство електронних словників ABBYY Lingvo для персональних комп'ютерів і для смартфонів, система масового введення в комп'ютер даних з різних форм, заповнених від руки (анкет, бланків, опитувальних листів, заяв тощо) ABBYY FlexiCapture.


Про компанію ABBYY Україна

ABBYY Україна працює не тільки на ринку України, але і в 16 країнах Східної Європи і Середземномор'я. У зону відповідальності компанії входять Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Ізраїль, Македонія, Молдова, Чорногорія, Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Туреччина, Албанія, Боснія і Герцеговина.

ABBYY Україна – єдиний офіс ABBYY, який крім просування власних продуктів працює на ринку економічного програмного забезпечення . На ринку 1С компанія працює в трьох напрямках: розробка рішень для автоматизації обліку, дистрибуція та впровадження ПЗ фірми «1С». ABBYY Україна – найбільший дистриб'ютор 1С в Україні. Партнерська мережа компанії є найбільш розгалуженою і в даний час складається з більше ніж 620 партнерів.

Місія компанії

Місія ABBYY - допомагати людям розуміти одне одного, створюючи технології штучного інтелекту, продукти та послуги для ефективного зберігання, перекладу, витягання і трансформації інформації в зрозумілі і корисні знання.

Продукти ABBYY

Найбільш відомі продукти ABBYY:

Для індивідуального використання в офісі або вдома:

  • ABBYY FineReader – система розпізнавання документів;
  • ABBYY Lingvo – електронні словники для ПК і мобільних пристроїв;
  • ABBYY PDF Transformer – програма для перетворення PDF-файлів у редаговані формати і збереження документів у PDF;
  • ABBYY Business Card Reader – прикладна програма для розпізнавання візитних карток смартфонами.

Для корпоративних користувачів:

  • ABBYY FlexiCapture – комплексне рішення для автоматизації потокового введення даних з форм, анкет, бланків, декларацій;
  • ABBYY Recognition Server – серверний продукт для автоматизації процесів оптичного розпізнавання зображень і конвертації PDF-файлів;
  • ABBYY FineReader Банк – єдине рішення для автоматизованого введення даних з платіжних доручень та інших банківських документів.

Продукти для розробників:

  • ABBYY FineReader Engine – інструментарій розробника для інтеграції технологій розпізнавання, перетворення і конвертації документів у прикладні програми на платформах Windows, Linux, MacOS та FreeBSD;
  • ABBYY FlexiCapture Engine – інструментарій розробника для інтеграції технологій потокового введення даних і обробки документів у прикладні програми на платформі Windows;
  • ABBYY Mobile OCR SDK – інструментарій розробника для створення компактних рішень з розпізнавання тексту на різних мобільних платформах.

Докладніше >>

Цифри і факти

На сьогоднішній день у групі компаній ABBYY працює понад 1250 штатних і 900 позаштатних осіб. 70% співробітників головного офісу – це вчені, програмісти, інженери та лінгвісти, які займаються розробкою програмних продуктів.

Створення провідних за якістю інноваційних технологій – один з головних пріоритетів компанії. Обсяг інвестицій у дослідження і розробки по групі компаній ABBYY склав у 2008 році 27% від виручки, що в 1,5-2 рази перевищує середні показники галузі. На розробку всіх продуктів ABBYY за всю історію компанії було витрачено 4000 людино-років.

Докладніше >>

Що означає ABBYY?

ABBYY означає «ясне око»; реконструйована форма прамови мяо-яо, гіпотетичної мови-предка груп мяо-яо, ну, хмун, хмонг і кіммун (відносяться до сино-тибетської сім'ї).
Назва пов'язана з діяльністю компанії ABBYY в області створення систем оптичного розпізнавання текстів.

Історія

ABBYY (до 1997 року – BIT Software) була заснована в 1989 році Давидом Яном.

Докладніше >>

Наукові розробки для бізнесу